Brother to nie tylko tonery

Mało kto wie, że znana z wysokiej jakości tonerów Brother, japońska firma, posiadała w swojej ofercie również maszyny do szycia oraz… motocykle. Pochodząca z Japonii, od ponad półwiecza obecna na europejskich rynkach, firma rozwinęła się dzięki sprzedaży maszyn do szycia. Dziś jej oferta obejmuje sprzęt komputerowy i materiały eksploatacyjne.

Drukarka o dużej szybkości

W 1971 roku Brother wyprodukował pierwszą na świecie drukarkę matrycową o dużej szybkości. Od tego momentu zaczyna się działalność w branży biurowej, która wkrótce przyniesie rozwiązania takie, jak drukarki mobilne i tonery Brother – wysokiej jakości zamienniki oryginalnych kartridży.

Dobra decyzja

Chociaż Brother zaczynał od czegoś zupełnie innego, to właśnie przestawienie produkcji na sprzęt biurowy szybko zaowocowało sukcesem firmy. Nieustanny rozwój pozwolił na opracowanie własnych urządzeń biurowych i telekomunikacyjnych. W aktualnej ofercie nie brakuje również materiałów eksploatacyjnych.

Tonery Brother

Osobną gałęzią rozwoju firmy są tonery Brother (https://drox.pl/cat-pol-1214553885-Brother.html), które na rynku zamienników wyróżniają niezawodność, kompatybilność oraz przystępna cena. Klienci sięgają po nie coraz częściej, w obawie, że podróbki oryginalnych tonerów mogą zniszczyć drukarkę. Nie bez znaczenia jest również serwis i fachowe doradztwo. Właśnie to sprawia, że przeciętny Kowalski coraz częściej wybiera toner Brother, stawiając na jakość w atrakcyjnej cenie.

Dodaj komentarz

Copyright Drukarnia Barw 2019
Tech Nerd theme designed by Siteturner